Bands met eigen werk centraal op Last Man Standing

12 sep 2024, 11:05 Cultuur
de nobelaer
Thécla Fotografie

Na de succesvolle editie van vorig jaar is Last Man Standing  terug in Etten-Leur! Op zaterdag 28 september vindt het festival plaats in De Nobelaer.  Poppodium en de band Revölvo hebben wederom de handen ineen geslagen. Vanaf 16:00 uur  kan het publiek losgaan op punk, speedrock en rock-’n-roll.

Naast Revölvo zijn er optredens  van Milwaukee Wildmen, 69 Charger, The Helldozers, Braces en zorgt DJ-duo Zwarte Groef voor de muziek tussen de sets. 

Podium voor bands met eigen werk 

"Last Man Standing is één van de laatst overgebleven festivals in de regio waar bands met eigen werk  een kans krijgen, Kom je naar het festival dan support je de creativiteit van de optredende bands”, aldus Tank gitarist van Revölvo. Het festival wordt geopend door BRACES, een vierkoppige metalband die elementen uit hardcore, metalcore en deathcore combineert. De line-up  wordt verder aangevuld met de uit Keulen afkomstige heavy rockband Helldozers, tot de tanden  bewapend met moordende riffs. Eindhovens beste garage rock-'n-rollband 69 Charger, vernoemd  naar de legendarische auto, maakt zijn comeback op het festival.. En de wilde mannen van  Milwaukee Wildmen rocken de avond met een pakkende mix van rockabilly en metal. Uiteraard staat  ook medeorganisator Revölvo op het podium met hun explosieve, unieke geluid. 

De Nobelaer Poppodium  

De Nobelaer Poppodium wordt gevormd door een enthousiaste groep vrijwilligers. Zij organiseren niet  alleen evenementen in De Nobelaer maar ook de jaarlijkse bandwedstrijd Doe Maar Vet om lokaal  talent te ondersteunen. Na het succes van vorig jaar, zetten de vrijwilligers ook dit jaar de schouders  onder het festival. Thony den Braber, vrijwilliger: "Deze editie van Last Man Standing geeft je een  ruige avond met een harde, stevige mix van rock en metal, en met minder dan hard nemen ze geen  genoegen. De lokale oudjes versus de lokale jonkies op het podium... eens kijken wie de meeste  energie heeft." Bij De Nobelaer Poppodium kunnen lokale bands tevens oefenruimte in het cultuurhuis  huren. 

Poppodium: Last Man Standing – Rockfestival 

Za 28 sept | 16:00 uur | € 18,50 

Tickets zijn voor € 18,50 verkrijgbaar via www.denobelaer.nl.