Deze herfstvakantie staat De Nobelaer in het teken van theater voor kinderen van 2 t/m 12 jaar en hun families. Voor het eerst doet het cultuurhuis mee met de Nationale KinderTheaterWeek.
Naast leuke voorstellingen staan er ook andere verschillende gratis activiteiten op de agenda.
Voor de kleine theaterbezoekers
Zondag 18 oktober kunnen alle kinderen vanaf 2 jaar meezingen met Juf Roos. Juf Roos en Gijs komen naar het theater met een vrolijk avontuur vol muziek, humor en herkenning. Theatergroep Grote Mensen en Maas theater en dans brengen op zondag 18 oktober de voorstelling Skeletje (5+). Een poëtische voorstelling over afscheid nemen. Het publiek wordt meegenomen op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood. Want afscheid nemen mag ook mooi zijn. En soms zelfs feestelijk. Vrijdag 23 oktober staat de sprookjesmusical Aladdin in Etten-Leur. Van Hoorne Studios brengt weer een spektakel met magische muziek, schitterende kostuums en vrolijke choreografieën.
De hele week gratis activiteiten
Tijdens de herfstvakantie kan iedereen van 2 t/m 12 jaar deelnemen aan de gratis activiteiten. Van zondag 18 oktober t/m donderdag 22 oktober staat er dagelijks een knutseltafel in de huiskamer van het cultuurhuis. Van maskers maken en glow in the dark schilderen tot het pimpen van een feestoutfit.
Dinsdag 20 oktober gaan de kinderen aan de slag met hun eigen schaduwspel. In de huiskamer maken ze de figuren om vervolgens in de kleine theaterzaal De LizZ hun eigen schaduwspel te maken.
Woensdag 21 oktober kruipen de kinderen in de huid van een echte acteur. Voor een groen scherm spelen ze een scène die ze daarna terug zien op film.
Donderdag 22 oktober kan iedereen zich laten schminken met speciale glow-in-the-darkverf. Diezelfde dag vindt er ook een feestelijke kinderdisco plaats. Kinderen van 2 t/m 12 jaar kunnen meezingen en dansen op bekende musicalhits.
Rondom de voorstelling van Aladdin op 23 oktober is er een feestelijke parade en een vrolijke afsluiting met grappige geesten. De gratis activiteiten worden mede mogelijk gemaakt door het Nationaal Theaterfonds en het Cultuurfonds.
- Bekijk het gehele programma op www.denobelaer.nl