Benefietavond voor hospice Marianahof op 18 mei in het Turfschip

01 mei 2019, 15:02 Evenement
instagram
Roparunteam 248 Go4Life

Op zaterdag 18 mei organiseert Roparunteam 248 Swietelsky Go4Life een Benefietavond in Het Turfschip Etten-Leur. Tijdens deze avond kun je samen met al je vrienden en familie van 20.00 tot 02.00 uur volop genieten van muziek en entertainment. De opbrengst van de Benefietavond is bestemd voor het goede doel: palliatieve zorg in hospice Marianahof.

Elk jaar zamelt Roparunteam 248 Swietelsky Go4Life geld in voor palliatieve zorg voor kankerpatiënten. Sinds dit jaar doet het team dat speciaal voor hospice Marianahof in Etten-Leur . Het team haalde met de mini-Roparun al € 2.745,70 op en de opbrengst van de Oranjemarkt was € 692,80. Het volgende evenement is nu de Benefietavond op 18 mei in het Turfschip.

Line-up op 18 mei

De benefietavond heeft een geweldig programma met de volgende artiesten:

  • Voorprogramma: coverband Punch5 (rock uit jaren ‘80)
  • Hoofdact van 3 uur: E-L Band onder leiding van Simon Hanemaaijer (covers van Elvis Presley)
  • Optreden van Ronnie Buiks (alias Beerrund ut Boerke)
  • Afterparty door DJ Melvin Nooijens

Koop je kaartje en steun Hospice Marianahof!

Zin in een gezellige, muzikale avond in het Turfschip? Kaartjes voor deze geweldige avond kosten slechts 10 euro per persoon. Met jouw aanwezigheid steun je hospice Marianahof. Zorg dus dat je erbij bent en bestel voor 10 mei online je kaartje voor de Benefietavond . Het team verwelkomt je graag en staat klaar om een feestje met iedereen te vieren!

Roparun in Pinksterweekend

Als tegenprestatie gaat het hele team van Swietelsky Go4Life tijdens de Roparun in het Pinksterweekend in een estafetteloop van Parijs naar Rotterdam - drie dagen afzien met alleen het goede doel voor ogen. Dit wordt nog eens verwoord in de slogan van de Roparun: ‘Leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven’.