Herfst; tijd om je creatief uit te leven bij Nieuwe Nobelaer!

08 okt 2020, 18:41 Evenement
brushes 3129361 640
Pixabay

Weer uitkijken naar een leuk uitje? Je zinnen verzetten? Inspiratie opdoen? Met de workshops en activiteiten die de komende weken starten bij Nieuwe Nobelaer is dat allemaal, en voor alle leeftijden, mogelijk. Ontmoet nieuwe mensen, ontspan en stimuleer je creativiteit. Alle re(creatieve) activiteiten van de afdeling Kunsteducatie zijn juist op afstand mogelijk, een veilig bezoek is dus gegarandeerd.

Herfstvakantie voor kinderen

Tijdens de herfstvakantieweek kunnen kinderen zich naar hartenlust creatief uitleven tijdens een workshop Kinderatelier bij Nieuwe Nobelaer. Haal de herfst in huis met vrolijke knutselwerken. Op donderdag 22 oktober

tussen 13:00 – 14:30 uur en van 15:00 – 16:30 uur wordt het Evenementenplein omgetoverd tot atelier met docente Charlotte Maas. Deelnemers betalen slechts € 2 (inclusief materialen, ranja en iets lekkers). Het aantal plaatsen is beperkt, dus reserveer voor je kind snel een plekje in het atelier !

Fotowandeling BredaPhoto

Dit jaar is alweer de negende editie van de grootste fototentoonstelling van de Benelux, BredaPhoto. Elke twee jaar exposeren topfotografen, samen met nieuw talent, tijdens deze immense tentoonstelling op diverse locaties in Breda. Uiteraard kan Nieuwe Nobelaer deze expositie niet zomaar voorbij laten gaan. Voor fotoliefhebbers die wat meer informatie en uitleg willen over de werken organiseert het cultuurcentrum opzaterdag 17 en 24 oktobertussen 14:00 en 16:00 uur een fotowandeling met gids. Ervaren docent fotografie Erik Teubner verzorgt de rondleiding. Hij vertelt je meer over de inhoudelijke kant van de foto’s. Uiteraard kun je ook vragen aan hem stellen. Dit is een unieke kans om, in een intieme groep, de foto(installaties) te bewonderen. Koop je ticket voor maar € 15 !

Seniorenatelier

Creativiteit, het leren van nieuwe dingen en sociaal contact zorgen ervoor dat mensen zich gezonder voelen. Daarom organiseert Nieuwe Nobelaer een workshopreeks voor senioren waarin zij creatief aan de slag kunnen. Tijdens het Seniorenatelier kunnen deelnemers geheel coronaproof tekenen, schilderen, etsen en natuurlijk ook kletsen. Het atelier zal plaatsvinden vanaf 2 november

op maandagmiddag van 13:30 tot 15:30 uur. Deze activiteit vindt plaats in de inspirerende omgeving van het 2D-lokaal van Nieuwe Nobelaer. Heb je hier zin in of ken je iemand die wel zo'n fijne creatieve middag kan gebruiken? Je kunt op elk moment instromen! Koop een strippenkaart voor 10 middagen voor € 50 of bezoek losse middagen voor € 5 inclusief koffie en thee. De strippenkaart en de losse toegangsbewijzen zijn vanaf 14 oktober verkrijgbaar aan de balie van Nieuwe Nobelaer.

Reserveer je activiteit!

Al met al staat er dus genoeg op de agenda voor alle leeftijden bij Nieuwe Nobelaer de aankomende periode. En dan zijn er ook nog de theatervoorstellingen. Ga voor het volledige najaarsprogramma en het reserveren van kaarten naar www.nieuwenobelaer.nl . In verband met de maatregelen rondom het coronavirus dient voor alle activiteiten vooraf gereserveerd te worden.