Voor iedereen die iemand kent met de diagnose Parkinson of Parkinsonisme, of dat zelf heeft: op 14 mei organiseert Axis een Parkison Markt. Vraagt u zich wel eens af welke ondersteuning er mogelijk is, of hoe u zo vitaal en zelfstandig mogelijk kunt blijven functioneren? Kom naar de informatiemarkt speciaal voor mensen met Parkinson en hun naasten.
Gratis testen van balans en fitheid
Laat vrijblijvend uw balans, conditie en algehele fitheid meten. Een mooi vertrekpunt om te kijken waar u staat – en wat u eventueel kunt verbeteren.
Gesprekken met gespecialiseerde zorgprofessionals
Tijdens de Parkinson Markt zijn er verschillende deskundigen aanwezig die u graag verder helpen:
Innovatieve hulpmiddelen in actie
De firma Rollz is aanwezig om de nieuwste rollators te demonstreren. Deze zijn speciaal ontwikkeld voor mensen met Parkinson en ondersteunen veilig en zelfstandig lopen – met slimme technologieën die bevriezing helpen voorkomen.
Hans Verschuren, initiatiefnemer van Handen uit de Mouwen
Hans verzorgt workshops kleien, boetseren, schilderen, tekenen voor mensen met de ziekte van Parkinson.
Datum: Woensdag 14 mei 2025
Tijd: Van 13.00 tot 17.00 uur
Locatie: Het Anbarg, Nassaulaan 1, Etten-Leur (gratis parkeergelegenheid)
Toegang: Gratis