Stuiterbal: carnavalsfeest met dance en hardstyle op vrijdagavond

12 feb 2020, 14:47Evenement
stuiterbal nieuwe nobelaer 2020
Nieuwe Nobelaer
Van 21 tot en met 25 februari kunnen in Nieuwe Nobelaer jong én oud vijf dagen lang feestvieren. Nieuw dit jaar is het Stuiterbal op vrijdagavond 21 februari, de beste optie voor liefhebbers van dance- en hardstylemuziek om carnaval al hossend en stuiterend van start te gaan! Dan CarnaFalk & Adje Leo, Ouwe Jongens Krentebrood en Linke Soep zijn de drie acts van de avond die ervoor zorgen dat het dak eraf gaat. Ben jij erbij?

Nieuw carnavalsfeest voor 18 jaar en ouder

De afgelopen jaren zijn dance- en hardstyleremixen van nieuwe carnavalskrakers bijzonder populair. Carnaval en dancemuziek waren nog nooit zo nauw met elkaar verweven. Tel daarbij op dat er in Etten-Leur voor de danceliefhebber vanaf 18 jaar tijdens carnaval niet echt een feest bestond en een nieuw carnavalsbal is geboren! Daarom is er op vrijdag 12 februari het Stuiterbal, hét carnavalsfeest waarbij je als liefhebber van carnaval, dance- en/of hardstylemuziek helemaal los kunt gaan. Met dus dansbare beats van het duo Dan CarnaFalk & Adje Leo (2/3 DJ Team van Hitjesdag) en zowel Ouwe Jongens Krentebrood als Linke Soep. Vanaf 20.30 uur gaat het feest los en hos je lekker door tot 02:00 uur.
Een kaartje voor het Stuiterbal kost slechts € 7,50 en is verkrijgbaar via www.nieuwenobelaer.nl of aan de balie.

Carnaval voor jong én oud

Nieuwe Nobelaer biedt nog veel meer carnavalsfeestje. Op donderdag 20 februari kunnen de allerjongsten in de stemming komen tijdens het gratis evenementCarnavalsvoorlezenmet muziek in de bibliotheek. Daarnaast kunnen zij onder begeleiding van vader, moeder, opa of oma carnaval vieren tijdens de spelletjesmiddag van hetMuzematineeop zaterdagmiddag 22 februari (€ 4) of tijdens het altijd gezelligePyjamabalop maandagochtend 24 februari (€ 4).
De jeugd van 8 t/m 13 jaar kan van zondag t/m dinsdag tijdens het fameuzeColabalde bloemetjes buiten zetten. Ouders hebben geen toegang, dus dat betekent lekker springen en hossen met vrienden en vriendinnen op de vetste carnavalshits! De deuren zijn vanaf 18.45 uur geopend en een kaartje kost € 7.
Te oud voor het Colabal maar dan weer te jong voor de kroeg? HetSjansbalis hét carnavalsfeest voor alle tieners uit Etten-Leur en omgeving. Op vrijdag, zondag en dinsdag kan iedereen van 13 t/m 15 jaar uit z’n dak op carnavalsknallers en stevige feestnummers. Inmiddels is de helft van de kaarten in de voorverkoop al verkocht, dus wees er op tijd bij en koop snel nog een kaartje voor € 7!
Vaste prik op de carnavalsagenda is uiteraard hetMuzebalop zaterdag 22 februari. Helaas kun je daar niet meer bij zijn als je nog geen kaarten heb. Dit populaire carnavalsbal was rond Kerstmis al volledig uitverkocht.
Dinsdagmiddag 25 februari is er vanaf 13.30 uur ook volop vertier voor ‘de jeugd van toen’ tijdens het 50+ bal (gratis entree). Dit belooft een leutige carnavalsmiddag te worden met verschillende optredens en uiteraard een bezoek van Prins Thomas III en zijn gevolg.

Extra: Onze Grote Carnaval Show

Op zaterdagmiddag 22 februari vindt vanaf 14.00 uur ook de Onze Grote Carnaval Show plaats van omroep Ons West Brabant. Deze middag geniet je van carnavalskrakers van o.a. Sjansjee, Party Captains en Adje Ambiance. Ook wordt bekendgemaakt welk nummer verkozen is tot Onze Carnavalskraker 2020.

Alleen betaling met pin!

Net als vorig jaar hanteert Nieuwe Nobelaer ook dit jaar cashless betalen voor de diverse evenementen tijdens carnaval. De Etten-Leurse carnavalsmunt Fleut kan bij de kassa’s per pin afgerekend worden. Vervolgens betaalt men aan de bar met de Fleut. Carnavalsvierders hoeven enkel hun bankpas mee te nemen, de portemonnee kan thuisblijven. Tijdens Sjansbal, Colabal en 50+bal is contant betalen nog wel mogelijk. Garderobe en toiletbezoek zijn gedurende alle carnavalsevenementen gratis.
loading

Loading articles...

Loading