Meld vóór 1 juli iemand aan voor lintje Koningsdag 2026

20 jun , 7:06 Gemeente
lintjesregen
Don Jon Hölsgens

Kent u iemand in Etten-Leur die zich al jarenlang met hart en ziel inzet voor anderen? Zo iemand die altijd klaarstaat voor de samenleving en echt het verschil maakt? Dan kunt u deze persoon voordragen voor voor een Koninklijke onderscheiding; een lintje dus!

Ter gelegenheid van Koningsdag worden elk jaar inwoners met bijzondere verdiensten in het zonnetje gezet met zo'n lintje. De burgemeester van Etten-Leur wil graag weten wie volgens u in aanmerking komt voor zo’n eervolle onderscheiding.

Wacht niet te lang, want een voordracht voor Koningsdag moet vóór 1 juli worden ingediend bij de burgemeester. Laat de gemeente weten wie volgens u een lintje verdient. Zo zetten we samen de schijnwerpers op de stille krachten van Etten-Leur.

Twijfelt u of iemand in aanmerking komt?

Neem dan contact op met team Kabinetszaken van de gemeente. Samen bespreken we hoe de aanvraag in z’n werk gaat en of de verdiensten bijzonder genoeg zijn.

Soms kan een lintje ook op een ander moment in het jaar worden uitgereikt, bijvoorbeeld bij een jubileum of afscheid. Houd dan wel rekening met een behandeltijd van zes maanden. Meer informatie over Koninklijke onderscheidingen vindt u op www.lintjes.nl.