Vincentiusvereniging is op zoek naar vrijwilligers

06 dec 2017, 19:58Nieuws
vincentius1
De Vincentiusvereniging is een vrijwilligersorganisatie op het gebied van maatschappelijke dienstverlening en is ook in Etten-Leur actief. Vrijwilligers zetten zich in om te ondersteunen bij armoedebestrijding, maar bieden ook een luisterend oor en helpende hand in de persoonlijke hulpverlening.
In Etten-Leur richt men zich vanuit de Vincentiusvereniging vooral op de zogenaamde "vakantieweken".
Er even lekker tussenuit, in het voorjaar, de zomer of het najaar; dit is lang niet voor iedereen een vanzelfsprekendheid. Voor veel mensen en gezinnen is dit om financiële redenen een onhaalbare droom. De Vincentiusvereniging is van mening, dat iedereen recht heeft om er af en toe eens even tussenuit te kunnen en de problemen even te parkeren. Daarom biedt de vereniging gezinnen met weinig tot geen financiële middelen een weekje vakantie aan in een stacaravan op de gezellige familiecamping Bosbad Hoeven tegen een sterk gereduceerde prijs. Dit is inclusief gas, licht, water en toeristenbelasing, bedden- en linnengoed en misschien wel het belangrijkste: het speelplezier in Splesj (zwembaden en speelterrein).
In de caravans is plaats voor maximaal zes personen en huisdieren zijn niet toegestaan. De caravans zijn beschikbaar voor gezinnen met kinderen tot en met twaalf jaar.
Er is de vereniging veel aan gelegen om dit mooie initiatief ook in de toekomst te kunnen waarborgen en is daarom op zoek naar nieuwe vrijwilligers en mensen die willen doneren. Het zou mooi zijn, om de caravans tegen kostprijs te kunnen blijven aanbieden. Ook is er hulp nodig om het terrein en de caravans te onderhouden.
Het nieuwe seizoen start in april 2018 en loopt tot en met oktober 2018. Nieuwe vrijwilligers of donateurs worden hierbij uitgenodigd zich aan te melden via vincentiusetten-leur@gmail.
loading

Loading articles...

Loading