Bijeenkomst resultaten Ondernemerspeiling 2018 op 10 april

27 mrt 2019, 14:13 Gemeente
feedback 3653368 1280
Pixabay

Ondernemers zijn van groot belang voor de gemeente. Daarom konden zij eind november 2018 deelnemen aan de Ondernemerspeiling. In deze peiling werd gevraagd naar de dienstverlening van de gemeente. Gemeente Etten-Leur nodigt ondernemers graag uit voor een bijeenkomst op 10 april waarin de resultaten van de peiling gepresenteerd worden.

Programma bijeenkomst 10 april

Onderzoeksbureau SCC Consultancy presenteert op woensdagavond 10 april de resultaten van de peiling. De avond begint met een inloop vanaf 19.00 en om 19.30 uur start de presentatie. Om 20.30 uur gaat de gemeente met de aanwezige ondernemers in gesprek. Het onderzoek heeft per thema mogelijke verbeterpunten in beeld gebracht. De gemeente wil in het gesprek weten waar je als ondernemer de prioriteit wil leggen. Wat is belangrijk en heb je suggesties om tot verbetering te komen? Heb je hier als ondernemer een mening over? Kom dan zeker naar de bijeenkomst.

De avond eindigt rond 21.30 uur met een afsluitende borrel. Meteen een goed moment om andere ondernemers te spreken.

Meld je voor 3 april aan!

Heb je als ondernemer meegedaan aan de Ondernemerspeiler en wil je met de gemeente in gesprek? Laat dan uiterlijk voor 3 aprilweten of je bij de bijeenkomst aanwezig bent. Meld je per e-mail aan bij Jamie Roks. De bijeenkomst vindt plaats op 10 april in het Munnikenheide College, Trivium 60 te Etten-Leur.